Deprecated: Creation of dynamic property menu::$content is deprecated in /home/jlasek/domains/polconn.com/public_html/classes/plugins/menu.php on line 19

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/jlasek/domains/polconn.com/public_html/classes/templateEngine.php on line 146
Polconn
logo

Referencje

ILOŚĆ : 58Czarter Grecja, Kos - Sun Odyssey 49

Załoga - 10 osób
Wrzesień 2015

Wszystko poszło znakomicie. Jacht okazał się bardzo szybki. Obyło się bez problemów technicznych, mimo że to przecież nie najnowszy jacht. Marina w Kos także zaskakuje - bardzo czysta, ładna, dobrze zorganizowana, na wysokim poziomie, wprost ekskluzywna. Jest nawet przechowalnia bagażu. Biorąc pod uwagę, że można dolecieć tam bezpośrednio, to naprawdę warto. Szczególnie, gdy już komuś znudzi się tłok i drożyzna w Chorwacji. Trzeba się jedynie nastawić na odległości po 25 - 40 mm pomiędzy wysepkami.

Jacek Dziedzic, Kraków.Czarter Bałtyk - Sun Odyssey 379

Załoga - 8 osób
Wrzesień 2015

No, Bałtyk zbyt łaskawy dla nas nie był, ale było super!!! Myślę, że w przyszłym roku znów wkleimy Bornholm w jakąś przerwę w pracy ;) Dziękuję i pozdrawiam!!!

Artur Kłys, Kraków.Czarter Grecja, Cyklady - Oceanis 331

Załoga - 6 osób
Wrzesień 2015

Czarter udał się jak najbardziej… :-) Jacht trochę wiekowy, ale zgodnie z obietnicami, zadbany i sprawny. Armator także w porządku - nie było problemów, bardzo sympatyczni ludzie. Ogólnie - wszystko było ok, łącznie z pogodą. Oby wszystkie rejsy były takie… :-)

Sławomir Pawłowski, Lublin.Czarter Chorwacja - Bavaria Cruiser 45

Załoga - 8 osób
Lipiec 2015

Wszystko było super - dobry jacht, pogoda świetna, załoga miła :-) Dziękuję za fajny jacht!

Adrian Karasiewicz, Zalasowa.Czarter Bałtyk - Sun Odyssey 379

Załoga - 6 osób
Czerwiec 2015

Wszystko ok, rejs udany, pogoda typowo żeglarska. Wszyscy zadowoleni nawet kobiety (tylko trochę narzekań na zimno) co na Bałtyku rzadko się zdarza. Dziękuję za organizację.

Mirosław Zielonka, Racibórz.Czarter Grecja, Cyklady - Ocean Star 51.2, Oceanis 37

Załoga - 30 osób
Czerwiec 2015

Wszystko ok, 4 tygodnie udane. Pomysł armatora żeby właściciel przekazywał jacht - bardzo dobry. Nie miałem z nimi kłopotów, ani przy odbiorze ani przy zdaniu. Bardzo dziękuję za organizację.

Waldemar Tietz, Lubięcin.Czarter Chorwacja - Bavaria 37

Załoga - 8 osób
Czerwiec 2015

Bardzo dziękuję za bezproblemowe załatwienie wszelkich kwestii. Myślę, że w kolejnych latach również będę prosił o oferty na czartery.

Bartłomiej Król, Padew Narodowa.Czarter Sardynia - Sun Odyssey 379

Załoga - 5 osób
Kwiecień 2015

Znowu to samo. Znowu OK. Gdyby były gwiazdki Michelin dla polskich czarterów, Polconn musi ponieść jedną na każdej burcie. Od wyjścia do wejścia. Czekamy na kolejny raz, z czujnym i dyskretnym wsparciem Wielkiego Czartera. Bardzo dziękuję i do zobaczenia na jakiejś następnej kei!

Szymon Koterba, Słupsk.