Deprecated: Creation of dynamic property menu::$content is deprecated in /home/jlasek/domains/polconn.com/public_html/classes/plugins/menu.php on line 19

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/jlasek/domains/polconn.com/public_html/classes/templateEngine.php on line 146
Polconn
logo

Referencje

ILOŚĆ : 58Czarter Wyspy Kanaryjskie - Oceanis 473

Załoga - 9 osób
Luty 2015

Rejs bardzo udany. Armator bez żadnych problemów przy pobraniu i zdaniu jachtu (zupełnie inaczej niż w Chorwacji); jedynie trzeba trochę cierpliwości do ich "pośpiechu" - maniana :-) W czasie rejsu pękła nam lina rolera grota, przypłynęliśmy na połowie grota - i przy zdaniu również bez problemu i też bez potrącenia kaucji (cała zwrócona). Bardzo miły akcent, pracuje tam Polak - Rafał, który służy pomocą. Pogoda dopisała, mimo że prognozy były 5-6, to wiało 7-8 (przez chwilę do 9 na Gomerze).

Dobra rada dla innych załóg, należy bezwzględnie rezerwować miejsce w portach minimum 1 dzień przed wejściem; my pierwszego dnia znaleźliśmy nocleg dopiero w 3 kolejnym porcie. Później prosiliśmy obsługę mariny o rezerwację noclegu w następnej marnie i ten schemat się sprawdził.

Ogólnie wszyscy zadowoleni i już zaczynam rozmyślania, gdzie w przyszłym roku.

Bardzo dziękuję za czarter, myślę że to nie ostatni raz.

Jacek Niemczenia, Czarna.Czarter Wyspy Kanaryjskie - Oceanis 40

Załoga - 5 osób
Luty 2015

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Pana firmą, jak i z Alboranem. Na pewno będę korzystał z usług Pana firmy jak i będę ja polecał znajomym żeglarzom. Dziękuję i pozdrawiam.

Adrian Karasiewicz, Zalasowa.Czarter Grecja, Cyklady - Oceanis 45

Załoga - 9 osób
Wrzesień 2014

Podziękowania dla firmy Polconn za profesjonalną organizację dwutygodniowego czarteru jachtu w Grecji (Cyklady, Sporady, Dodekanez). To był wspaniały rejs, a pogoda wręcz idealna do żeglowania. Wszystko odbyło się sprawnie i bez jakichkolwiek przeszkód - grecki armator był naprawdę rzetelny i pomocny, a nasz jacht (Oceanis 45) śmigał po Morzu Egejskim wzdłuż i wszerz.

Z perspektywy wielu odbytych rejsów mogę śmiało powiedzieć, że firma Pana Bartosza Obracaja wyróżnia się nie tylko dużym doświadczeniem i umiejętnością świadczenia kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie, ale także życzliwym i zdroworozsądkowym podejściem do klienta. Dlatego też uważam Polconn za firmę jak najbardziej godną polecenia.

Marcin Zemanek, Kraków.Czarter Baleary - Bavaria 46

Załoga - 9 osób
Sierpień 2014

Wszystko ok! Rejs udał się świetnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecam agencję czarterową Polconn za świetny kontakt, błyskawiczną organizację i bardzo dobre ceny!

Agnieszka Kraus, Bielsko-Biała.Rejs Sycylia i Wyspy Liparyjskie - Bavaria 50

Załoga - 12 osób
Sierpień 2014

Kapitan - inteligenty, z dobranym do sytuacji poczuciem humoru, opanowany i mega profesjonalny. Załoga - niby dopiero się poznaliśmy, a była tak fajna atmosfera jakbyśmy się znali od dawna. Podsumowując WIELKIE DZIĘKI!! Za fantastycznego kapitana! Za wyczarterowany jacht - dał radę :). Za busa do Palermo! I za Twoje doświadczenie i pasję żeglarską - bo to w tej branży jest najważniejsze!

Katarzyna Lesiuk, Warszawa.Czarter Chorwacja - Bavaria 40

Załoga - 7 osób
Sierpień 2014

Świetny wyjazd! Super jacht, firma czarterowa bez zarzutu. Polecam wszystkim Pirovac jako bazę czarterową - mało jachtów, bardzo przyjemna atmosfera.

Wiktor Napióra, Łęczyca.Czarter Czarnogóra - Sun Odyssey 39i

Załoga - 8 osób
Lipiec 2014

Czarnogóra - super! Bardzo fajny armator. Łódka w bardzo dobrym stanie, bezproblemowe podejście, mili ludzie. Można śmiało polecam innym Waszym Klientom!

Jakub Drozdowski, Wrocław.Czarter Norwegia, Lofoty - Delphia 40

Załoga - 8 osób
Czerwiec 2014

Było super: widoki, pogoda, ryby i żagle! Morze było spokojne, wiało najwyżej 4B. Część załogi przez to smutna, że brakło emocji ;) ale na pierwszy rejs na tych wodach to lepiej. Pozdrowienia od całej załogi!

Artur Kłys, Kraków.