Deprecated: Creation of dynamic property menu::$content is deprecated in /home/jlasek/domains/polconn.com/public_html/classes/plugins/menu.php on line 19

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/jlasek/domains/polconn.com/public_html/classes/templateEngine.php on line 146
Polconn
logo

Referencje

ILOŚĆ : 58Rejs Karaiby, Martynika - Brytyjskie Wyspy Dziewicze - katamaran Catana 47

Załoga - 9 osób
Marzec 2014

Bardzo dziękuję za organizację wyjazdu, który był moim prezentem urodzinowym nie zrealizowanym dwa lata temu. Jak to mam w zwyczaju mówić: cierpliwość wynagradza, a marzenia się spełniają! Katamaran był bardzo komfortowy i sprawdził się super w tej podróży. Jeszcze raz dzięki za zaproszenie na rejs!

Dorota Mohr, Bytów.Czarter Malta - Oceanis 50

Załoga - 10 osób
Październik 2013

Wszystko OK, dzięki bardzo za pomoc. Serwis bdb, łódka też, pogoda również :) Będziemy tam zapewne bywać częściej.

Jarosław Lewandowski, Huta Żabiowolska.Czarter Sycylia i Wyspy Liparyjskie - Bavaria 39

Załoga - 7 osób
Wrzesień 2013

Z Pana strony jak zwykle wszystko super i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm.

Krzysztof Wojdygowski, Słupsk.Rejs Chorwacja - 2 x Bavaria 44, Bavaria 40

Załoga - 24 osoby
Sierpień 2013

Rejs bardzo udany, ogromne podziękowania dla naszego skippera Jacka za świetną współpracę, dopasowanie i wyrozumiałość dla takich nowicjuszy jak My :) , wiele nas nauczył! Wszystko było przygotowane porządnie, współpraca godna polecenia :) Do następnego razu....

Agnieszka Becz, Wrocław.Rejs Chorwacja - Bavaria 38

Załoga - 8 osób
Sierpień 2013

Był to nasz pierwszy, dla każdego z członków naszej rodziny, kontakt z żaglami i z pewnością nie ostatni. Dzięki dobrej organizacji czarteru, wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości przed rejsem oraz powierzeniu nas pod opiekę znakomitego skippera Jacka - nie zapomnimy szybko bardzo pozytywnych wrażeń z rejsu oraz myślimy już nad kolejnym, który Polconn z pewnością nam zorganizuje.

Andrzej Makowski, Legnica.Czarter Grecja, Cyklady - Cyclades 50.5

Załoga - 11 osób
Czerwiec 2013

Organizacyjnie wszystko jak w zegarku. Na miejscu mili i rzetelni ludzie. Odbiór i zdanie jachtu sprawne i rzeczowe, bez czepiania się bzdur. Akwen znakomity do żeglugi aczkolwiek nie całkowicie "light". Wiało nam 6 do 7B. Stan morza miejscami 4 do 5. Wyspy piękne, porty puste (cumowanie bez problemu). Już myślimy o kolejnych wyprawach i oczekujemy, iż za rok będzie Pan miał równie dobre i tanie propozycje żeglarskie.

Arkadiusz Tomczyszyn, Biała Podlaska.Żeglarski rejs integracyjny Chorwacja - Oceanis 434, 2 x Oceanis 411

Załoga - 24 osoby
Maj 2013

Profesjonalizm, doświadczenie i wysokie umiejętności organizatorów w połączeniu z przepięknym krajobrazem sprawiły, że wyjazd na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników jako niezapomniane wydarzenie, które dostarczyło niesamowitych przeżyć.

Fabian Kubiak
Dyrektor Regionu Centralnego
Kontakt-Simon S.A.


Bartek, dziękujemy za kolejny udany rejs, tym razem na chorwackie wyspy. Ubiegłoroczna Sycylia okazała się jedynie rozgrzewką przed rozbujanym Morzem Adriatyckim. Zderzenie dwóch frontów pokazało nam jak ważni są profesjonalni skipperzy i odpowiednio dobrany sprzęt w walce z żywiołem. Jedynie umiejętnie wyszukiwane zatoki dawały chwilę relaksu i odpoczynku. Czekamy na kolejne wyzwania!

Radosław Mirowski
Kierownik Regionalny EWS
Eaton Electric
 Żeglarski rejs firmowy Chorwacja - 3 x Bavaria 50

Załoga - 30 osób
Maj 2013

W imieniu Konsorcjum Handlowego "STOFARB" S.A. chciałbym serdecznie podziękować firmie Polconn CSS za profesjonalne zorganizowanie rejsu żaglowego dla nas i naszych gości. Z jednej strony firma Polconn CSS dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany kontrahent, a z drugiej strony, dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Adriatyckiego.

Rejs jaki zorganizowała nam firma Polconn CSS można więc śmiało nazwać WIELKIM SUKCESEM.

Dziękuję w imieniu swoim i Załóg!"

Z poważaniem
Mariusz Kardacz - Prezes Zarządu