logo

Referencje

ILOŚĆ : 58Rejs Karaiby, Martynika - Brytyjskie Wyspy Dziewicze - katamaran Catana 47

Załoga - 9 osób
Marzec 2014

Bardzo dziękuję za organizację wyjazdu, który był moim prezentem urodzinowym nie zrealizowanym dwa lata temu. Jak to mam w zwyczaju mówić: cierpliwość wynagradza, a marzenia się spełniają! Katamaran był bardzo komfortowy i sprawdził się super w tej podróży. Jeszcze raz dzięki za zaproszenie na rejs!

Dorota Mohr, Bytów.Czarter Malta - Oceanis 50

Załoga - 10 osób
Październik 2013

Wszystko OK, dzięki bardzo za pomoc. Serwis bdb, łódka też, pogoda również :) Będziemy tam zapewne bywać częściej.

Jarosław Lewandowski, Huta Żabiowolska.Czarter Sycylia i Wyspy Liparyjskie - Bavaria 39

Załoga - 7 osób
Wrzesień 2013

Z Pana strony jak zwykle wszystko super i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm.

Krzysztof Wojdygowski, Słupsk.Rejs Chorwacja - 2 x Bavaria 44, Bavaria 40

Załoga - 24 osoby
Sierpień 2013

Rejs bardzo udany, ogromne podziękowania dla naszego skippera Jacka za świetną współpracę, dopasowanie i wyrozumiałość dla takich nowicjuszy jak My :) , wiele nas nauczył! Wszystko było przygotowane porządnie, współpraca godna polecenia :) Do następnego razu....

Agnieszka Becz, Wrocław.Rejs Chorwacja - Bavaria 38

Załoga - 8 osób
Sierpień 2013

Był to nasz pierwszy, dla każdego z członków naszej rodziny, kontakt z żaglami i z pewnością nie ostatni. Dzięki dobrej organizacji czarteru, wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości przed rejsem oraz powierzeniu nas pod opiekę znakomitego skippera Jacka - nie zapomnimy szybko bardzo pozytywnych wrażeń z rejsu oraz myślimy już nad kolejnym, który Polconn z pewnością nam zorganizuje.

Andrzej Makowski, Legnica.Czarter Grecja, Cyklady - Cyclades 50.5

Załoga - 11 osób
Czerwiec 2013

Organizacyjnie wszystko jak w zegarku. Na miejscu mili i rzetelni ludzie. Odbiór i zdanie jachtu sprawne i rzeczowe, bez czepiania się bzdur. Akwen znakomity do żeglugi aczkolwiek nie całkowicie "light". Wiało nam 6 do 7B. Stan morza miejscami 4 do 5. Wyspy piękne, porty puste (cumowanie bez problemu). Już myślimy o kolejnych wyprawach i oczekujemy, iż za rok będzie Pan miał równie dobre i tanie propozycje żeglarskie.

Arkadiusz Tomczyszyn, Biała Podlaska.Czarter Chorwacja - Czarnogóra - Oceanis 40

Załoga - 7 osób
Maj 2013

Kolejny udany rejs z Polconnem - tym razem do Czarnogóry. Dzięki za pomysł wyczarterowania jachtu z Dubrownika (wygodna i tania logistyka z Gdańska - Eurolotem), wybór zaufanego i profesjonalnego armatora i świetnego jachtu (Oceanis 40). Bardzo pomocny artykuł o Czarnogórze przygotowany przez Bartka oraz dokładny opis formalności granicznych Chorwacja/Czarnogóra ściągnięty ze strony Polconnu. Winieta za jacht do 12 m - tylko 60,-EUR. Ceny marin, wina i jedzenia dużo niższe niż w Chorwacji. Gorąco polecam tę opcję i życzę dużo silniejszych wiatrów niż nam się trafiło.

Robert Kujawa, Gdańsk.Żeglarski rejs firmowy Chorwacja - 3 x Bavaria 50

Załoga - 30 osób
Maj 2013

W imieniu Konsorcjum Handlowego "STOFARB" S.A. chciałbym serdecznie podziękować firmie Polconn CSS za profesjonalne zorganizowanie rejsu żaglowego dla nas i naszych gości. Z jednej strony firma Polconn CSS dała się poznać nam jako profesjonalny, zorganizowany kontrahent, a z drugiej strony, dzięki otwartym, kontaktowym i fachowym skipperom potrafiła stworzyć podczas rejsu sympatyczną, relaksującą i swobodną atmosferę, która zapewniła niesamowite wrażenia podczas wspólnej żeglugi na wodach Morza Adriatyckiego.

Rejs jaki zorganizowała nam firma Polconn CSS można więc śmiało nazwać WIELKIM SUKCESEM.

Dziękuję w imieniu swoim i Załóg!"

Z poważaniem
Mariusz Kardacz - Prezes Zarządu