Deprecated: Creation of dynamic property menu::$content is deprecated in /home/jlasek/domains/polconn.com/public_html/classes/plugins/menu.php on line 19

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/jlasek/domains/polconn.com/public_html/classes/templateEngine.php on line 146
Polconn
logo

Referencje

ILOŚĆ : 58Czarter Chorwacja - Czarnogóra - Oceanis 40

Załoga - 7 osób
Maj 2013

Kolejny udany rejs z Polconnem - tym razem do Czarnogóry. Dzięki za pomysł wyczarterowania jachtu z Dubrownika (wygodna i tania logistyka z Gdańska - Eurolotem), wybór zaufanego i profesjonalnego armatora i świetnego jachtu (Oceanis 40). Bardzo pomocny artykuł o Czarnogórze przygotowany przez Bartka oraz dokładny opis formalności granicznych Chorwacja/Czarnogóra ściągnięty ze strony Polconnu. Winieta za jacht do 12 m - tylko 60,-EUR. Ceny marin, wina i jedzenia dużo niższe niż w Chorwacji. Gorąco polecam tę opcję i życzę dużo silniejszych wiatrów niż nam się trafiło.

Robert Kujawa, Gdańsk.Czarter Chorwacja - Bavaria 50

Załoga - 12 osób
Kwiecień 2013

Profesjonalne i bardzo konkretne podejście do klienta. Wzorowy kontakt mailowy i telefoniczny z Panem Bartoszem. Czarter zorganizowany bezproblemowo. Z czystym sumieniem polecam firmę Polconn.

Kamil Marczyński, Elbląg.Czarter Karaiby, Wyspy Zawietrzne - Lagoon 440

Załoga - 8 osób
Luty 2013

Było rewelacyjnie! Serdecznie dziękujemy - cała załoga i ja. Szykujemy się na następny rok!

Bob Sarna, Ontario, Kanada.Czarter Sycylia - Beneteau First 47.7

Załoga - 8 osób
Październik 2012

Bardzo dziękuję za mega profesjonalne przygotowanie czarteru we Włoszech. Firma Polconn cały czas monitorowała nasze kontakty z włoskim właścicielem jachtu i pomagała rozwiązać pojawiające się drobne problemy logistyczne. Czuliśmy się ZAOPIEKOWANI, co w wypadku podróży do obcego kraju i obcego portu jest bardzo pomocne.

Paweł Trzaska, Warszawa.Czarter Grecja, Cyklady - Oceanis 411, Oceanis 393, Athena 44

Załoga - 20 osób
Wrzesień 2012

Dziękuję Bartkowi Obracajowi za super pomysł czarteru jachtu na Syros, w centrum Cyklad. Dzięki temu trasa rejsu była ciekawsza i udało się zobaczyć więcej wysp niż w przypadku czarteru z Grecji kontynentalnej.

Obawy co do czarteru nastoletnich jachtów od maleńkiego greckiego armatora - rozwiane. Wszystko było tak jak obiecano w Polconnie. Armator profesjonalny, sympatyczny i uczciwy. Jachty - ok, szczególnie mój - 13-letni !!! Oceanis 411. To najlepiej wyposażona i przygotowana łódka na jakiej pływałem w ciągu kilkunastu lat mojego żeglowania (a pływałem też na całkiem nowych jachtach).

Przygotowując dla mnie czarter, Polconn po raz kolejny stanął na wysokości zadania. Gorąco polecam tę opcję czarteru na Cykladach.

W przyszłym roku, na innym akwenie, pewnie znowu popłynę z tą "czarterownią", oczywiście o ile dogadam się na tak dobre warunki jak dotychczas (i nie chodzi tu tylko o kasę za jachty, ale o pomysł na rejs, profesjonalną obsługę i coraz większe zaufanie do Polconnu jako pośrednika).

Pozdrawiam w imieniu Marlina, 3 załóg i 20 zadowolonych załogantów z Trójmiasta, Wrocka, Warszawy i Torunia. Marlin złapany koło Skinos został jednomyślną decyzją Załogi, natychmiast wypuszczony do Morza Egejskiego i mamy nadzieję, że oduczył się zjadania gumowych ośmiornic.

Robert Kujawa, Gdańsk.Rejs Chorwacja - Sun Odyssey 35

Załoga - 7 osób
Wrzesień 2012

Polecam firmę Polconn CSS również tym, którzy chcą pierwszy raz w życiu spędzić wakacje w ten sposób. Jako osoby zupełnie niedoświadczone w temacie żeglowania i czarteru jachtu, mieliśmy wiele pytań, obaw i wątpliwości. Realizacja usługi od przekazania odpowiednich informacji po organizację skippera i czarteru odbyła się bez zarzutu, zgodnie z oczekiwaniami.

Patryk Konieczny, Bielsko-Biała.Czarter Chorwacja - Bavaria 44

Załoga - 8 osób
Sierpień 2012

Firmę Polconn znalazłem w Internecie. Szukałem jachtu w Chorwacji. Rejs miał się odbyć za 3 tygodnie. Wysłałem kilkanaście maili. Odezwały się firmy chorwackie, kilka polskich, w tym pan Bartosz z Polconn. Oferta była profesjonalna. Firmy chorwackie miały takie projekty umów, że wolałem nie ryzykować. Nawiązałem kontakt z Polconn. Wybrałem jedną z kilku przysłanych ofert. Jacht był naprawdę w dobrym stanie. Opieka przed rejsem wzorowa. Przed wyjazdem dostałem z Polconn masę ważnych informacji, co pomogło mi spokojnie spędzić wakacje. Na pewno polecę tę firmę każdemu.

Sławomir Rokita, Warszawa.Czarter Chorwacja - Oceanis 411

Załoga - 17 osób
Czerwiec 2012

Polconn po raz kolejny okazał się firmą godną zaufania. Szybka i profesjonalna obsługa ze strony Bartka była gwarancją dobrze zorganizowanego wyjazdu do Chorwacji. Śmiało można polecić usługi firmy jako przodującej na polskim rynku. Jeszcze raz wielkie dzięki i do usłyszenia!

Grzegorz Wyszomierski, Kosów Lacki.