Deprecated: Creation of dynamic property menu::$content is deprecated in /home/jlasek/domains/polconn.com/public_html/classes/plugins/menu.php on line 19

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/jlasek/domains/polconn.com/public_html/classes/templateEngine.php on line 146
Polconn
logo

Referencje

ILOŚĆ : 58Czarter Turcja - Cyclades 50.5

Załoga - 8 osób
Czerwiec 2012

Pozdrowienia z Katowic. Było super, jacht świetny. Dziękujemy :-)

Joanna UrbaniecŻeglarski rejs integracyjny Sycylia - 2 x Oceanis 40, 2 x Cyclades 50.5

Załoga - 40 osób
Kwiecień 2012

Rewelacyjny wyjazd! Dopięte szczegóły organizacyjne oraz możliwość żeglowania na ciekawym akwenie dały uczestnikom wiele satysfakcji i niezapomnianych wrażeń.

Radosław Mirowski
Kierownik Regionalny EWS
Eaton ElectricRejs Chorwacja - Oceanis 411

Załoga - 8 osób
Sierpień 2011

Gorące podziękowania za doskonałą organizację tygodniowego rejsu w Chorwacji!! Naszą załogę tworzyła grupa znajomych, o zróżnicowanych oczekiwaniach wakacyjnych. Byli wśród nas żeglarze oraz osoby, które rozpoczynały dopiero swoją przygodę z tą wspaniałą formą spędzania wolnego czasu.

Kapitanowi udało się tak zorganizować całą wyprawę, aby każdy znalazł coś dla siebie i wszyscy byli zadowoleni. Żeglarska część załogi miała okazję dużo pływać, doskonalić i zdobywać nowe umiejętności, ponieważ Kapitan z chęcią dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. Osoby o bardziej turystycznych aspiracjach korzystały z piękna chorwackiej przyrody, słońca i ciepłego morza. Pomimo niedługiego rejsu, mieliśmy też mnóstwo okazji do zwiedzania. Udało nam się stanąć na kotwicy w malowniczych, dziewiczych zatoczkach, zwiedzić kilka wysp i miasteczek oraz rozkoszować się owocami morza i dobrym winem na starówce w Dubrowniku.

Kontrahent firmy Polconn CSS, od którego wzięliśmy jacht, spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Jacht był w świetnym stanie techniczny i wizualnym, co wpłynęło na nasze poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji z rejsu.

Całość uzupełniała świetna atmosfera na jachcie, zarówno w czasie rejsu, jak i postoju w portach. W dużym stopniu było to zasługą naszego Kapitana, którego cechy charakteru takie jak opanowanie i spokój z jednej strony, a poczucie humoru i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z drugiej, nie rzadko przydawały się podczas wyprawy.

Fakt, że po powrocie do domu każdy z nas planuje już następny wyjazd z Bartkiem i firmą Polconn CSS, jest najlepszym dowodem satysfakcji i zadowolenia z rejsu.

Bartłomiej Kołakowski, Warszawa.Rejs Karaiby, Wyspy Zawietrzne - Sun Odyssey 42

Załoga - 8 osób
Luty 2011

Pierwsze co pomyślałam po powrocie do domu, to że coś nowego, niezwykłego się zaczęło. Że pływanie to nie jest już dla mnie tylko sposób na spędzenie dwóch tygodniu urlopu i pokazanie efektownych zdjęć z wakacji.

Zdjęcia nie oddają tego co się czuje gdy komuś tak początkującemu jak ja wychodzi zwrot, zgrabne zejście z fali, czy nawet trzymanie kursu :-). Zdjęcia nie złapią tego wszystkiego co dzieje się pomiędzy kilkoma słabo znającymi się z początku osobami po kilkunastu dniach przebywania ze sobą na przestrzeni wielkości kawalerki i stawania się – przy dobrych wiatrach - załogą. I jaką przygodą może być czasami spotkanie nie tylko z egzotyką nowego miejsca, ale i z samym sobą w innej, nieznanej dotychczas odsłonie.

Taki był mój rejs po Karaibach ze świetnym, doświadczonym kapitanem - doskonałą mieszanką spokoju i dbałości o bezpieczeństwo z fantazją i urokiem zjednującym sobie każdego - z Bartkiem Obracajem. Taki był rejs pod banderą firmy Polconn CSS.

Monika Krawiec, Warszawa.Czarter Chorwacja - Oceanis 361

Załoga - 8 osób
Wrzesień 2010

Z firmą Polconn już współpracowałem, a najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że wciąż korzystam z jej pomocy i z pewnością zrobię to jeszcze nie raz. Sprawny kontakt, szybka reakcja i profesjonalna obsługa. Polconn zaoferował nie tylko wiele alternatyw czarteru, ale i cenne koleżeńskie sugestie co do wyboru jachtu i trasy pod kątem potrzeb i możliwości naszej załogi. Właściciel utrzymywał z nami stały kontakt telefoniczny od początku do końca imprezy. Słabych punktów brak. Absolutne pięć gwiazdek. Ahoj!

Szymon Koterba, Słupsk.Czarter Grecja, Cyklady - Oceanis 411, Athena 44, Oceanis 393

Załoga - 25 osób
Wrzesień 2010

Z firmą współpracuję już kolejny raz, cenię sobie doskonałe stosunki i profesjonalne podejście do klienta. Serdecznie polecam.

Jacek Dziedzic, Kraków.Czarter Alandy - Dufour 325

Załoga - 4 osoby
Wrzesień 2010

Firmę przypadkowo znalazłem w Internecie, ale nie zawiodłem się: bardzo przyjacielskie, a jednocześnie profesjonalne podejście do czarterującego, wszechstronna pomoc, telefony w czasie czarteru "czy wszystko w porządku?". Gorąco polecam.

Zbigniew Włodarczyk, Bydgoszcz.Czarter Sycylia - Harmony 34

Załoga - 5 osób
Sierpień 2010

Śmiało mogę się znaleźć na liście referencyjnej, gdyż uważam, że sposób prowadzenia przez Pańską firmę biznesu jest na najwyższym światowym poziomie. Za co również dziękuję.

Grzegorz Stadryniak, Opole.