Deprecated: Creation of dynamic property menu::$content is deprecated in /home/jlasek/domains/polconn.com/public_html/classes/plugins/menu.php on line 19

Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/jlasek/domains/polconn.com/public_html/classes/templateEngine.php on line 146
Polconn
logo

Referencje

ILOŚĆ : 58Czarter Sycylia i Wyspy Liparyjskie - Cyclades 50.5

Załoga - 12 osób
Maj 2010

Udana współpraca z firmą Polconn CSS trwa nieprzerwanie od kilku lat. Właściciel w ekspresowym tempie odpowiada na wszelkie potrzeby, takie jak choćby zmiana jachtu na kilka dni przed planowanym czarterem. Zawsze można też liczyć na dobrą radę, pomoc w wytyczeniu trasy, znalezieniu transportu (samolot, autokar), hotelu (w miejscu czarteru lub przystanku w podróży) i cenne wskazówki dotyczące akwenu, gdzie ma się odbyć rejs. Profesjonalne podejście do klienta sprawia, że korespondencja i załatwianie wszelkich spraw z firmą Polconn to czysta przyjemność.

Joanna Urbaniec, Kraków.Regaty firmowe Gadu Gadu Challenge Cup Sopot - Diamant 4000

Załoga - 30 osób
Sierpień 2008

Polconn CSS to profesjonalizm w najczystszej postaci. Sercem tej firmy są ludzie odpowiedzialni, obowiązkowi, słowni, a przy tym niezwykle sympatyczni i kontaktowi. Ta współpraca była dla nas prawdziwa przyjemnością i zaowocowała imprezą, którą nasi goście z zadowoleniem wspominać będą długie miesiące.

Od momentu rozpoczęcia do chwili zakończenia imprezy Polconn CSS wywiązał się ze wszelkich zobowiązań bez zarzutu otaczając naszych gości i nas troskliwą opieką, zapewniając ogrom atrakcji i niezapomnianych przeżyć. „Jak powiedzieli, tak zrobili” - chciałoby się rzec, parafrazując reklamę jednego z banków..."

Magda Królikowska, Marketing Manager Gadu-Gadu S.A.