logo

Rejsy morskie

 

Nie musisz posiadać żeglarskiego doświadczenia ani tym bardziej patentu, żeby wziąć udział w organizowanych przez nas rejsach morskich. Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę żeglarskiego wypoczynku i ciesz się urlopem jakiego nie doświadczyłeś nigdy wcześniej.

 

Nasza oferta rejsów morskich obejmuje:

 

  • rejsy dla załóg zorganizowanych

Zbierz rodzinę lub grupę przyjaciół (minimum 4 osoby) i przedstaw nam swoje plany. Po konsultacjach wybierzemy dla Was odpowiedni akwen i jacht. Rejs poprowadzi jeden z naszych doświadczonych kapitanów. Możemy również zająć się organizacją transportu, hotelu oraz dodatkowych atrakcji na miejscu.

 

  • rejsy kabinowe

We współpracy z firmą Dream Yacht Charter - liderem czarterów jachtów na świecie - proponujemy Ci wynajem kabiny (kabin) na komfortowym katamaranie, którego obsługą zajmie się profesjonalna anglojęzyczna załoga.

Rejsy kabinowe organizowane są w najpiękniejszych miejscach na ziemi - Bali, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Grenada, Korsyka, Kuba, Malediwy, Martynika, Mauritius, Seszele, St. Martin, Tahiti, Tajlandia.

 

  • rejsy all inclusive

Wejdź na pokład wynajętego specjalnie dla Ciebie luksusowego katamaranu. Zawodowa załoga złożona z kapitana i hostessy będzie czuwała nad Twoim komfortem i bezpieczeństwem. Podobnie jak w przypadku rejsów kabinowych, możesz aktywnie żeglować pomagając w prowadzeniu jachtu lub oddać się wyłącznie relaksowi w unikalnej scenerii.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY